Preference každého z nás se liší, nicméně matrace ze studené pěny se pyšní řadou skvělých vlastností a poskytují podmínky pro komfortní a zdravý spánek. Tyto přednosti vás přesvědčí:

Dovedou se velmi dobře přizpůsobit tvaru těla, tudíž poskytují vhodnou podporu pro krk i páteř v jakékoliv poloze. Matrace ze studené pěny vám poskytne ideální komfort. Během spánku nedojde k žádným otlakům, jež by mohly omezit krevní oběh.

Studená pěna se vyrábí stejně jako polyuretanová PUR pěna, mění se pouze vstupní suroviny. Vzniká speciální technologií za studena. Velkou výhodou studené pěny je, že se při výrobě nepoužívá formaldehyd ani jiné škodlivé látky.

HR pěna byla podrobena intenzivním zátěžovým testům. Ty neukázaly známky tvrdnutí, změknutí či změna tvaru, proto se tyto matrace vyznačují vysokou pružností a tvarovou stálostí.

 

Poskytují dokonalé větrání vzhledem k otevřené buněčné struktuře a propojení buněk. Díky vyšší propustnosti vzduchu a prodyšnosti se omezuje výskyt roztočů, plísní a dalších mikroorganismů, což je skvělou zprávou především pro alergiky.

Tento materiál je skvělý v tom, že se dá vyrobit studená pěna o různé hustotě. Nabídnout lze matrace, které kombinují různé druhy pěn s rozdílnými hustotami i odporem vůči stlačení, čímž se uspokojí široké spektrum požadavků uživatelů.

Je vhodná pro alergiky i astmatiky. Dobré hygienické a hypoalergenní vlastnosti zaručují, že se v matraci nehromadí roztoči, plísně ani další mikroorganismy. Rovněž nezapáchají a jsou zdravotně nezávadné.

Studená pěna je vhodná do postelí o velkých rozměrech, např. manželských postelí. Nepřenáší vlnění, proto si můžete klidně pořídit pouze jednu matraci pro oba dva. Z tohoto materiálu se rovněž vyrábí matrace s vyšší nosností, která u některých modelů dosahuje až 150 kg.

NABÍDKA MATRACÍ

Proč dát přednost matraci ze studené pěny?

Matrace ze studené pěny jsou velice oblíbené a nabízejí skvělé podmínky pro kvalitní a zdravý spánek. Slibují příjemné spaní bez bolestí zad, probdělých nocí a rán bez energie. Investice do takové matrace se z pohledu zdraví na dlouhá léta vyplatí. Matrace ze HR pěny se pyšní celou řadou výhod. Shrňme je v následujícíh bodech:

  • prodyšnost a vzdušnost,
  • odolnost, pružnost, pevnost a tvarová stálost,
  • výborné ortopedické vlastnosti,
  • materiál bez použití formaldehydu ani jiných škodlivých látek
  • antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti,
  • dobré termoregulační vlastnosti,
  • dlouhá životnost.

Vybírejte matrace ze studené pěny na míru i mezi klasickými rozměry

Matrace ze studené pěny se řadí k velmi kvalitním matracím na trhu. Obrovskou výhodou je jejich pružnost a prodyšnost. Použitý materiál je tvořen otevřenou strukturou buněk, čímž je zajištěno optimální proudění vzduchu. To má zásadní vliv na udržování správné hygieny lůžka. Většina modelů se skládá z kombinace studených pěn o různých hustotech nebo dalších materiálů, aby bylo dosaženo ideálních vlastností pro různé potřeby uživatelů. Takto se optimalizuje tuhost jádra i ložných ploch, tvar se upraví podle absorbovaného tepla, takže se matrace krásně přizpůsobí křivkám vašeho těla.

Matrace ze studené pěny přímo od výrobce – 100% kvalita

Pakliže se rozhodnete zainvestovat do modelu ze studené pěny, vybírat můžete z klasických rozměrů nebo si nechat vyrobit matrace na míru. Vsaďte na osvědčeného výrobce s dlouholetými zkušenostmi na trhu – Grossmann matrace, který vám zhotoví matraci na přání.

Kontaktovat Grossmann Matrace
100
DOPRAVA ZDARMA

Prohlédněte si naši kompletní nabídku matrací a postelí.

Rádi vám s výběrem pomůžeme.

NAKOUPIT